Telefon

Infolinia: (48) 381 10 28   (pn-pt 8:00-20:00) 

Koszyk jest pusty, dodaj produkty a pojawią się one w tym miejscu.
Waga: (0.00 kg)
Suma: 0
Do darmowej dostawy brakuje: 0
Terminy dostawy Sprawdź termin dostawy
Płatności VISA
Płatności Mastercard
Płatności przelewem bankowym
Płatności ecard
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: (48) 381 10 28 lub napisz do nas
Menu mobilne
Ulubione
0
Koszyk
0

APAP EXTRA 500 MG + 65 MG TABLETKI POWLEKANE 10 TABLETEK 10 szt. 5909991107123

EAN: 5909991107123
Nazwa wariantu
APAP EXTRA 500 MG + 65 MG TABLETKI POWLEKANE 10 TABLETEK (1)
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Zamknij
Zadaj pytanie o przedmiot

APAP EXTRA 500 MG + 65 MG TABLETKI POWLEKANE 10 TABLETEK 5909991107123

7,99
Cena za szt.: 0,80
10 szt.
-
+
szt.
Niedostępna ilość produktu. Dostępna ilość:
NIEDOSTĘPNY
DODANO
Serduszko ulubione
DODANO DO ULUBIONYCH
PRZEJDZ DO KOSZYKA
Proszę wypełnic wszystkie wymagane pola

Produkty podobne

WIODĄCA MARKA Primoplast Plastry na stawy z opatrunkiem antyseptycznym
WIODĄCA MARKA Primoplast Plastry na stawy z opatrunkiem antyseptycznym 30 szt.
3,99 zł Cena za szt.: 0,13
WIODĄCA MARKA Primoplast Plastry z opatrunkiem antyseptycznym na stawy
WIODĄCA MARKA Primoplast Plastry z opatrunkiem antyseptycznym na stawy 10 szt.
3,99 zł Cena za szt.: 0,40
Krüger Suplement diety witamina C smak cytrynowy 84 g (20 sztuk)
Krüger Suplement diety witamina C smak cytrynowy 84 g (20 sztuk) 0.08 kg
5,92 zł Cena za kg: 74,00
Krüger Suplement diety elektrolity smak pomarańczowy 86 g (20 sztuk)
Krüger Suplement diety elektrolity smak pomarańczowy 86 g (20 sztuk) 0.09 kg
6,99 zł Cena za kg: 77,67
RUTINOSCORVIT SUPLEMENT DIETY 6 G (30 TABLETEK)
RUTINOSCORVIT SUPLEMENT DIETY 6 G (30 TABLETEK) 30 szt.
6,99 zł Cena za szt.: 0,23
MANTI 200 MG + 200 MG  + 25 MG TABLETKI DO ROZGRYZANIA I ŻUCIA SMAK MIĘTOWY 8 TABLETEK
MANTI 200 MG + 200 MG + 25 MG TABLETKI DO ROZGRYZANIA I ŻUCIA SMAK MIĘTOWY 8 TABLETEK 8 szt.
7,99 zł Cena za szt.: 1,00
Apap Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy 12 sztuk
Apap Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy 12 sztuk 12 szt.
6,99 zł Cena za szt.: 0,58
Nurofen Tabletki powlekane od 6. lat 6 sztuk
Nurofen Tabletki powlekane od 6. lat 6 sztuk 6 szt.
4,99 zł Cena za szt.: 0,83

Paracetamolum + Coffeinum, 500 mg + 65 mg, tabletki powlekane - bóle głowy - nerwobóle - bóle mięśni - bóle zębów - migrena - gorączka - bóle menstruacyjne - bóle kostno-stawowe Lek zawiera paracetamol.

Składniki

1 tabletka powlekana zawiera: substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeinę 65 mg

Warunki przechowywania

Lek przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Lek wydawany bez przepisu lekarza - OTC

nazwa marki lub dystrybutora

US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław

Inne informacje

Pozwolenie nr 11071

Metoda przygotowania

Sposób stosowania i droga podania: Doustnie. Szczegółowe informacje w ulotce dołączonej do opakowania.

Adres zwrotny

US Pharmacia Sp. z o.o. ul. Ziębicka 40 50-507 Wrocław

Logowanie

Succes
Error
Info

Header

Wybierz
GOTOWE
Przesuń w lewo by podejrzeć koszyk
Przesuń w prawo by otworzyć menu

Dołącz produkty do zamówienia

Dołącz produkty do zamówienia Wybierz numer zamówienia aby dołączyć do niego produkty z koszyka

Komunikat

Przepraszamy, w chwili obecnej niestety nie dysponujemy wolnymi terminami dostaw. Kolejne wolne terminy pojawią się dziś o północy.

Skompletowane już teraz zamówienie, zostanie zapamiętane i po pojawieniu się nowych wolnych terminów będzie można dokończyć proces zamawiania. W przypadku zmian niektórych cen wartość zamówienia zostanie przeliczona.
Rozumiem
Witamy w nowej witrynie sklepu Dla Państwa wygody zmieniliśmy wygląd
i poprawiliśmy funkcjonalność naszego sklepu.
  • ✓ Wygodniejsze zakupy
  • ✓ Zwiększona użyteczność
  • ✓ Wersja mobilna
  • ✓ Nowoczesny wygląd
  • ✓ Zachowana historia zakupów
Jeśli jesteś klientem poprzedniej wersji sklepu. Prosimy o skorzystanie z opcji nie pamiętam hasła,
aby przenieść swoje konto do nowego sklepu
NIE PAMIĘTAM HASŁA